به کلینیک تخصصی ما خوش آمدید…

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
متخصص پوست آنلاین

متخصص پوست آنلاین چیست؟

امروز میخواهیم متخصص پوست آنلاین را توضیح دهیم. اخیراً سؤالات زیادی در مورد اینکه چرا صحبت با متخصص پوست آنلاین می تواند بهبودی شما را تسریع کند و مشکلات شما را سریعتر از روش سنتی حل کند، داشتیم.

 

متخصص های پوست محدود هستند

 

اولاً فقط 150000 متخصص پوست در سراسر جهان وجود دارد! اگر در ایالات متحده هستید، بر اساس تعداد متخصصان پوست، به ازای هر 32000 نفر، 1 نفر وجود دارد. بنابراین، جای تعجب نیست که شما به طور متوسط ​​بیش از 32 روز فقط برای دریافت نوبت متخصص پوست در آمریکا باید منتظر بمانید.به طور متوسط ​​هر فرد در سال به 1 تا 2 بیماری پوستی مبتلا می شود و 20 درصد از کل مراجعه به پزشک خانواده مربوط به پوست است، این ما را به سوال بعدی هدایت می کند.

 

آیا پزشک خانواده من می تواند بیماری پوستی من را درمان کند؟

 

بله و خیر. پزشک خانواده مطمئناً می تواند کمک کند، اما به طور متوسط، 50٪ مواقع یک پزشک خانواده به اشتباه تشخیص می دهد. گاهی اوقات یک پزشک خانواده می تواند مشکل را برای شما حل کند. به خصوص در شرایطی که اکثر موارد با داروها و کرم‌های بدون نسخه قابل درمان هستند.

 

متخصص پوست آنلاین برای نجات؟

 

 استفاده از یک متخصص پوست آنلاین یک راه عالی برای جلوگیری از مشکلات واضح و زمان انتظار است که متخصصان پوست به طور سنتی با آن مواجه هستند.بسیاری از بیماران اغلب از اینکه چقدر سریع و آسان می توانیم بیماری های پوستی را حل کنیم شگفت زده می شوند . 

 

یک متخصص پوست آنلاین چگونه کار می کند؟

 

سیستمی که ما استفاده می کنیم بسیار ساده است! شرح حال و تصویر ضایعه رو برای ما واتساپ کنید متخصصین پوست ما در عرض 3 ساعت یا حداکثر 24 ساعت پاسخ خواهند داد. واقعاً به همین راحتی است.

 

متخصصان پوست چه چیزی را می توانند بررسی کنند؟

 

یک متخصص پوست می تواند اکثر بیماری های مربوط به پوست را درمان کند.

در اینجا لیستی از مواردی که یک متخصص پوست می تواند بررسی کند آورده شده است:

بسیاری از شرایط دیگر وجود دارد که متخصص پوست می تواند آن ها را بررسی کند. از پسوریازیس تا زونا، اگر روی پوست ظاهر شود، می توانند کمک کنند.

 

چه درمانی می توانند انجام دهند؟

 

متخصص پوست می توانند طیف وسیعی از عملیات ها و درمان ها را انجام دهند.

به یاد داشته باشید که ما به متخصصان پوست دارای مجوز کامل مراجعه می کنیم. این چیزی است که همیشه باید قبل از بازدید بررسی کنید. از طرف دیگر، برای آرامش خاطر بیشتر می‌توانید از خدمات آنلاین ما استفاده کنید.

به عنوان مثال، در ایالات متحده، یک متخصص پوست واجد شرایط توسط انجمن پوست آمریکا یا یکی از انواع آن تأیید شده است. پس از کسب صلاحیت، متخصصین پوست می توانند بسیاری از عمل ها را انجام دهند مانند:

  • لایه برداری شیمیایی
  • تزریقات زیبایی
  • سرما درمانی
  • درم ابریژن
  • برداشتن ضایعات
  • حذف یا ترمیم مو
  • جراحی لیزر
  • روش های ورید
  • پیوند پوست
  • بیوپسی ها

علاوه بر این، آنها می توانند بسیاری از عملیات های دیگر را انجام دهند، اما ما به سادگی فضایی برای فهرست کردن همه آنها نداریم!

 

آیا باید با یک متخصص پوست مشورت کنم؟

 

این بستگی دارد. آیا مشکلی با پوست خود داشته اید که بخواهید معاینه شوید؟ یا دلیل زیبایی دارد؟ اگر بله، پس باید با یک متخصص پوست مشورت کنید.

خانم دکتر مهسا رشیدی متخصص محترم پوست مو زیبایی و لیزر و عضو انجمن متخصصین پوست ایران آماده است تا بصورت آنلاین به شما مشاوره بدهد.برای مشاوره کافیست شرح حال مختصری از بیماری همراه با عکس از محل ضایعه برای ما ارسال نمایید همچنین امکان مشاوره در مورد همه پروسیجرهای زیبایی را دارید.

 

منبع:

سایت دکتر مهسا رشیدی

متخصص پوست مو زیبایی لیزر

دارای بورد تخصصی درماتولوژی

دکتر رشیدی متخصص پوست

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *